Golfin -03

Shitet nga: golf 11 Mar 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Kastriot
Golf 1.6benzinqe ni jav I doganuar dhe I rrgjistruar ne rks posedon .klim ac.nxemje karrika.esp.tempo mat etj.etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim