Kamijonet 3.5 ton tipidaf prodhimi 1994 -93

Shitet nga: KAMIJONET TIPI DAF 05 Shk 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Kamijonet 3.5 ton tipi Daf viti prodhimit 1994 gjendje te rregullt deri metani kemi bartur vetem mobile masi kemi marr kamba tjer sanakun ja kemi jek mobileve ma nuk na novoitet per mobile jemi te intersun per me shit me ni qmin te volitshum si pas marrveshjes mun ta kontrolloni vet edhe donje mjeshtrer qe i besoni mun ta ndezini mund ta dilni rrug me provu rexhistrimi nuk dhe osht i qlajmrum dokumentat ika ne rregul per dokumenta ju garantojm edhe jemi dal me ta 5 vjet ne rrug.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim