MERCEDES E 270 CDI -05

Shitet nga: LIRIDON 22 Tet 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Kastriot
MERCEDES E 270 CDI VITI 14.07.2004 AVANTGARDE
XTRA:
ULESE LEKUR ME NXEMJE DHE ME RRYM
NAVIGACION
DVD/CD
INTERIERI NGJYR TE ZEZ KOMPLET LEKUR
FELLNE ALUMINI 18 AMG VLER 1000
SENZORA PARKINGU PARA DHE MBRAPA
XHAMA COLOR
RIGJISTRIME
DRITAT XENON BIG XENON
LIBER SERVISI NDRrIM NUK BOJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim