Mercedes 190 1.9 dizel -85

Shitet nga: Alban 25 Maj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Kastriot
Shes mercedes 1.9 dizel regjistrim 5muaj ngjyr te kuqe 5 shpeitci si dhe e ka kuken vetura osht me gjendje te shkelqyshme so mrena ashtu edhe jasht Ventura ka hargjime shum the vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim