Mercedes 190 dizel -87

Shitet nga: adnan 18 Pri 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Kastriot
shes mersedecin 190 dizell 8 muj rexhistrim osht i pa vrejtje osht kerr familjar i rujtun si brenda dhe jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim