Navara Nissan 4x4

Shitet nga: polo 28 Tet 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 100 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Kastriot
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Navara
eshte i ruajtur dhe ne gjendje te mire,eshte me te gjitha opsionet,me senzora me te gjitha shume i let me u vozite dhe praktik.gjipi esht i ardhun nga Gjermania,i pa doganuar,per me shume na kontaktoni...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim