Ndrrim me traktor

Shitet nga: N.M 17 Mar 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Kastriot
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Kerri gjindet ne suedi osht ne gjendje te rregull 1.9 dizel dhe mun te vjen ne ks sapo te gjej nje te ineresuar.
Mun te na kontaktoni ne viber 0046725754515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim