Shitet Renault Kangoo, dizel

Shitet nga: Fehmi 07 Pri 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Kastriot
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Shitet Renault Kongo, e sapoardhur nga Gjermania dhe e doganuar. Me sigurim nje vit te plote. Ne gjendje shume te mire teknike.
Viti i prodhimit: 2003
Dizel

Çmimi: sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim