Vw Golf 2 1.6 disel -87

Shitet nga: festin 27 Mar 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shes veturen G;lf 2 1.6 diesel nipar dyer posedon muzik te hatashme karrikat i ka golf 3 fellne 14 etj por ika edhe gomat e veres te reja dhe poashtu te dumrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim