Nxemje qendrore me vajra *naft ,ule etj,

Shitet nga: Naser 19 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Kastriot
Nxemje qendrore me vajra te ndryshme si naft , ule etj. e po sa ardhur nga gjermania dhe ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim