Shes dy hillta bosh origjinal si dhe nje brusalic

Shitet nga: Kushtrimi 15 Jan 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shes hilltat e sa po ardhur nga gjermania njani osht i ri pa perdor kurse tjetri shum pak i perdorur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim