5 dritare 140 me 80 dhe nje der ballkomi

Shitet nga: Kema 06 Jan 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Kastriot
5 dritare 140 me 80 edhe nje der ballkoni 2e10 me 80 çmimi 20euro ne cop çimimi i disktushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim