Dyer

Shitet nga: dyer 16 Mar 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Kastriot
shesim dy pal dyer te hyrjes,nga alumini me materjal grek.kjo der nese e bleni te re kushton 500 euro me materjal te grekut, dyert jan shum te rujtne,siq shihen edhe ne foto. dyert hapen me dy krah. dimenzionet jan 130x200. qmimi 170 euro per cop, nese i blen dyjat 300 euro.


numri per kontakt. 045 975 973 dhe 049 315 024,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim