Shitet Regalli Dru orgjinal

Shitet nga: Lena 11 Shk 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Antikë dhe Art
Shitet Regalli i drurit eshte Dru orgjinal gjeresia1,80 m dhe lartesia eshte 2,20 m i ka 3 dyrr eshte shumm i bukur.

Qmimi eshte 165€
Vetem bleres serioz ju lutem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim