5 dritare 140 me80 dhe nje der ballkoni 210 me80

Shitet nga: Kema 20 Nën 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
5 Dritare e nje dera ballkonit nje cop cmimi 20 euro I diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim