DYER DHOME Excluzive me mbi 30 modele dhe ngjyra

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.SH "TREND" 16 Krr 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Përbërja:
Krahu i deres i perbere nga druri masiv 80 % I mbeshtjellur me mediapan (MDF) 8mm, dhe i plastifikuar me PVC gje qe e bene deren rezistente ndaj lageshtise dhe gervishjeve te lehta.
 Dimensionet e Derës: 200x90cm dhe 200x80cm
 Krahu i hapjes mund të përcaktohet gjatë montimit
 Dimensionet e Kornizës: 12-16 cm, 22-26cm dhe 28-32cm

 -Cmimi i Derës pa xham: 120 €
 -Cmimi i Derës me xham: 130 €
 -Extra cmimi per kornize te gjere 28-32 cm 10 €
 -Cmimi i Montimit: 15.00€

Transporti është GRATIS në gjithë Kosovën nëse porositen më shumë se 3 dyer

Gjendemi në Rr. Xhelal Hajda p.n. Rahovec, me saktesishte ndermjet stacionit te autobusave dhe Petrol Company.
Numri kontaktues:
049/700229
+38649700229- Viber.


Email:
trend.rahovec@gmail.com

Facebook:


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim