DYER HARMONIK

Shitet nga: METI MONT Sot 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
PRODHOJM DYER HARMONIK SIPAS POROSIS
PER NDARJE TE NDRYSHME KEMI TRI MGJYRA
DHE KUALITET SHUM TE MIR TE PLASTIKES
QMIMI 45 EURO PER METER KATROR
STARTI I PUNES ESHTE 2 METRA KATROR.
+37744 100 035 VIBER 049 114 635..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim