Der e hymjes

Shitet nga: xxx 27 Mar 00:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
esht ne gjendje te rregullt der e aluminit e jashtit dimenzionet jan 2.30me 1.40 esht madhsia e deres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim