Dera e Aluminit

Shitet nga: Gzim 07 Nën 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera e Aluminit me dimensione 1.15 me 2.15 si dhe dritarja me dimensione 80 me 1.40 statike ( nuk hapet )
cmimi i deres 120 i dritares 20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim