Dera e hymjes

Shitet nga: Rilind 17 Jan 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren e hymjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim