Dritare PVC

Shitet nga: Bedri 15 Dhj 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare nga plastika (PVC) Trashesia e veshes 8.6cm Dimenzionet :80me60 Me 3 xhama Me rolet te aluminit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim