Dritare Plastike PVC

Shitet nga: bedri 27 Mar 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare nga plastika (PVC) Trashesia e veshes 8.6cm Dimenzionet :80me60 Me 3 xhama Me rolet te aluminit. 70 euro ka kushtu me maru une e jap per 40 se sosht e punune per qefi tem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim