Dritare e plastikes

Shitet nga: Endrit 05 Tet 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare e plastikes me 3 xhama 3 gumica 3 diktuna
Edhe e re nuk edhe e perdorur diametri 80-60 cm
Cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim