Dyer te dhomave viber+38345805512

Shitet nga: Dini Sot 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

89 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer 60 deri 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim