dyer 045805512

Shitet nga: dini Sot 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer 60-120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim