shes 7 dyer 4 copa paket te reja

Shitet nga: bekim 23 Mar 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 7 dyer 3 ikam ngjit po kam mi hjek se nuk pom shkojn me laminat e 4 copa hala si kam ngjit te reja paket ikam 2 jan pak mat vogla per banjo jan shum te mira vet ikam ble 140 € deren
100 ero copa qmimi I diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim