Lule Fokus

Shitet nga: obiliq 16 Mar 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule Fokus E Madhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim