Tavolin televizori

Shitet nga: besim 23 Shk 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shes tavolin televizori 3 kat esht ezez eshes spse kam nje tjetre dhe nuk me nevoitet ekom ble 112 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim