Dhome fjetje

Shitet nga: agroni 25 Mar 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Perfshin:shtratin,ormanin, pasqyren dhe dy komodina te vogla.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim