mobile

Shitet nga: shaip qerkezi 17 Pri 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shiten mobile 3 sh. dhe 1sh me komod per TV jan shum ne gjendje te mir qmimi shum i volitshem 170 € komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim