Shitet tavolina e bukes

Shitet nga: Besart 10 Mar 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet tavolina e bukes me 5 karrika, tavolina eshte shume e rujtun.
Madhesia eshte 1.40 me 90 si dhe mund te rritet.
Cmim i Volitshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim