Garnitur

Shitet nga: Ylli 30 Mar 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   250 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Mobilje salloni
Ganitur per sallon treules,dyules dhe fotele ne gjendje te rregullt per vetem 150€
Viber +37744281099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim