Kauq dhe fotele

Shitet nga: lumnije 07 Tet 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa dhe dy fotele te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim