Kauqa

Shitet nga: lume 12 Tet 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa dhe dy fotele. Mund te thirrni ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim