Komod dhe set kauqa

Shitet nga: islam 09 Shk 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Mobilje salloni
shes komoden shum pak te perdorur ngjendje perfekte si e re shkaku i shitjes po du mi ndru. shes edhe set i kauqav 2tresha 1dysh dhe ni nish qmimi shum i volitshem pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim