Mobile per sallon urgjent

Shitet nga: Nesi 18 Pri 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   400 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Mobilje salloni
She's mobile per dhom pritje shum te rujtne shum Pak te perdurura 3>.2>.2>.1 te gjitha shtrihem per fjetje shum shum te pershtatshe dhe te ruajtura dhe shum te rahatshme si per nej ditor edhe per fjetje keto i kam bler 1000ero asrsyeja e shitjes ndrrim ivemtari urgjent pres blers serjoz mund te thirrni edhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim