Mobilje

Shitet nga: Ismet 30 Jan 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet per sallon nji tresh njidysh dhe dy fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim