Shes mobiljet

Shitet nga: Selami 22 Pri 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Tavolinen per dhome dite dhe komoden per Tv si dhe Tavolinen e ushqimit se bashku me 6 karrike . Te trijat jan shum te ruajtura dhe shum pak te perdorura. Qmimi per te 3jat 180 euro qmimi i fundit. Faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim