Treules ,dyules dhe fotele .Cmimi i fundit 150 E..

Shitet nga: Ekrem 09 Shk 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet treulesi,dylulesi dhe fotelja ne gjendje te rregullte dhe mund te shfrytezohen per fjetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim