kauqa dhe fotele

Shitet nga: fuad 04 Nën 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa dhe dy dhe dy fotele kauqat i kane gershonet e demtuara per informata viber 044640785 045524066
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim