kauqa dhe tavolin

Shitet nga: gani 29 Mar 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Mobilje salloni
shes kauqat 3.2.1 dhe tavolin ne gjendje shum te mir jan kauqat si dhe tavolina blersi te jen serjoz per me shum kontaktoni ne numrin e dhan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim