mobilje per sallon

Shitet nga: agim 27 Tet 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobilje per sallon... jan te perdorura
por jan ne gjendje te mir
Eshte nje tresh , nje dysh , dhe dy fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim