ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro M2

Shitet nga: METI MONT Sot 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 EUR   45 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Qilimë dhe Perde
OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PLASTIKA ME QMIME SHUM TE VOLITSHME
SI DHE SHUM LLOJE TE PERDEVE ROOLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK SHIRITORE VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI DHE SHUM LLOJE TJERA
+383 44 100 035 VIBER ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim