Drita shum pak te perdorura

Shitet nga: Selim 13 Pri 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Të tjera
shum pak i perdorur dhe pa asnje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim