shiten

Shitet nga: kreshink 04 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Të tjera
shiten dy tepija me dimensione 3x2 dhe nje komodë per televizion qmimi i tepijave 130€ te dyjat ndersa komoda 90€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim