Tavolina karrige

Shitet nga: Irfan 27 Mar 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 15 komplete tavoline me nga 4 karrige thuje te reja me nje qmim shum te volitshem
Viber+37745430504
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim