veranda me tavolin

Shitet nga: avni 15 Nën 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten jan te perdorura por te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim