Pjekim Flia me saq me porosi

Shitet nga: smajl 24 Nën 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
pjekim flia me saq me maz te fshatit porosia behet 3-4or me heret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim