Shporet elektrik

Shitet nga: Fuad 18 Dhj 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporet elektrik ne gjendje te rregullt ka edhe grejaqin per fija pres klient seriozte interesuarit mund te kontaktojne edhe permes viberit:044640785dhe 045524066
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim