Lavatriqe

Shitet nga: Naser 21 Nën 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Eshte e ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim